2679 ONICE KILIMANGIARO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 2679 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 270cm / 106inch |
| Height | 137cm / 54inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2035kg |